FirstMate - Pacific Ocean Fish Large Breed 13 kg

  • Značka: FirstMate - Pes
  • Kód produktu: FM-PFLB
  • Vernostné body: 185
  • Dostupnosť: Skladom
  • 70,90€

  • Bez DPH: 59,08€
  • Cena vo vernostných bodoch: 6800

     Pacific ocean fish Large Breed - je plnohodnotné krmivo, ktoré používa morskú rybu (80 %) ako jediný zdroj živočíšnej bielkoviny. Výhodou sú Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny z rýb v správnom pomere. Je absolútne bez obilnín, preto je vhodné nielen na zdravé denné kŕmenie psíkov vyššieho vzrastu, ale aj ako skvelá, veľmi účinná, hypoalergénna  kombinácia na elimináciu rôznych potravinových alergií a ochorení. Mix pridávaných čučoriedok, malín a brusníc nielenže zvyšuje chutnosť, ale ponúka aj iné výhody silných prírodných antioxidantov, ako je silnejší imunitný systém, zdravšie močové cesty, lepší zrak a lepšie všetky pamäťové funkcie. Pomáha predchádzať rakovinovým ochoreniam a pôsobí blahodárne na celý tráviaci systém. Veľmi dobre a ľahko stráviteľné. Má všetky vlastnosti nutrične vyváženého krmiva. 


FirstMate – Pet Foods – zaväzok najvyššej kvality

     Od roku 1989 firma Taplow Feeds vyrába vysokokvalitné krmivá FirstMate pre psov, mačky a ryby. Ako jedna z mála firiem vyrábajúcich krmivá pre psov, prevádzkuje vlastný závod v Chilliwack v Britskej Kolumbii. Prevádzka vlastného závodu dáva možnosť majiteľom sledovať celý proces výroby, a tým aj kontrolovať kvalitu. Kvalitu kontrolujú najvyššie autority veterinárnych správ jednotlivých štátov pre USA, EU a Kanadu. Všetky komponenty používané pri výrobe, okrem certifikovanej jahňaciny, ktorá pochádza z Austrálie sú len z vlastných, sledovaných zdrojov a chovov z Kanady. Všetko je 100 % prírodné. Vzhľadom k obrovskému nárastu potravinových alergií hlavne na obilniny (kukuricu a pšenicu), prišlo FirstMate na trh v roku 1995 so svetovou novinkou - krmivá bez obilnín „GRAIN FREE“. Táto novinka je zaradená v triede Ultraprémium Platinum Plus. Obsahuje produkty Australian Lamb and Potato, Potato and Fish Original, Potato and Fish LB, Potato and Fish Puppy, Potato and Chicken Blueberries a Potato and Fish Senior/Weight Control. Ďalšia rada krmív Klasik takisto nepoužíva lacnú a nevhodnú kukuricu a pšenicu, ale zdravú kombináciu kurčaťa a sleďa s ľahkostráviteľnými obilninami, čučoriedkami, brusnicami a malinami.
    

     To všetko pre dobré zdravie Vášho miláčika!!!


 

 

 

     Potato & Fish Origonal Large Breed - táto veľmi oblúbená kombinácia je určená pre juniorov, mladé a dospelé psy veľkých a obrých plemien. Optimálny pomer proteínov a tukov garantuje maximálne uspokojenie energetických potrieb, je tiež predpokladom perfektného osvalenia psa. Pri vývoji krmiva bol dôraz kladený obzvlášť na zníženie ortopedických problémov, tak bežných pre populáciu veľkých aj obrých plemien psov.

Popis krmiva:

     Zároveň je vyvážené tak, aby nedochádzalo k rýchlemu nárastu hmotnosti, čo je predpokladom správneho vývoja kostry, kĺbov a chrupaviek. Používaním receptúry LARGE BREED sa nám darí takýmto defektom zabrániť. Jediným zdrojom živočíšneho proteínu je ryba. Jediným zdrojom uhlohydrátov sú zemiaky odrody Idaho. Pri šetrnom spracovaní systémom "gentle manufakturing" dochádza k premene škrobov na jednoduché cukry, ktoré sú zdrojom okamžitého prísunu energie do organizmu. Ideálnym zdrojom kĺbovej výživy je extrakt z kôrovcov. Vynikajúci obsah mastných kyselín Omega 3 a Omega 6, ktorých zdrojom je predovšetkým ryba, má pozitívny vplyv nie len na posilnenie celkového imunitného systému, ale aj na odstránenie problémov ako zápal kože či uší, pôsobí pri zvýšenom krvnom tlaku, srdcovej arytmii atď. Krmivo je konzervované prírodnou cestou pomocou vitamínov C a E. Obsahuje tiež zdroj organicky viazaného vápnika, ktorý je pre psa oveľa ľahšie stráviteľný než anorganicky viazaný vápnik. Tak ako aj u ostatných produktov FirstMate si majiteľ psa môže byť istý vysokou kvalitou surovín, ktoré dávajú psovi perfektnú výživu presne podľa jeho potrieb. Šetrná technológia pracujúca s nízkymi teplotami  a nízkymi tlakmi umožňuje pripraviť vysoko stráviteľnú výživu (asi 90 %) so zachovaním prírodných hodnôt základných živín, vitamínov a aktívnych enzýmov. Svoju jedinečnosť a kvalitu dokazuje aj tým, že ním môžeme kŕmiť psov v pooperačnej opatere (aj vnútorné operácie).

     Ďalšou výhodou a prednosťou je možnosť kŕmenia ALL LIFE STAGES. Znamená to, že ním môžeme kŕmiť psíkov všetkých plemien, každého veku a veľkostí bez rozdielu!

♦  Pacific ocean formula neobsahuje žiadne obilniny.   
♦  Použité tuky sú len živočíšneho pôvodu.        
♦  Jedinečné pri potravinových alergiách - neobsahuje glutén (lepok).
♦  Mäsová múčka neobsahuje rastové hormóny a ani antibiotiká - čistý, bio vonkajší chov.
♦  Presný popis zloženia po jednotlivých zložkách - žiadne vedľajšie produkty, žiadne aditíva, živočíšne, rastlinné bielkoviny  a i.

Patrí do TOP DRY FOODS krmív na svete - vyhovuje prísnym normám AAFCO

♦  Hypoalergénne (bez rastlinných bielkovín, olejov a tukov).
♦  Odstraňuje časté škriabanie v dôsledku potravinových alergií.
♦  Zmenšuje možnosť vzniku rakoviny, torzie žalúdka a závažných ochorení.
♦  Zmenšuje zápach psa, exkrementov a s tým spojené nadúvanie.
♦  Zmenšuje možnosť zápalov močových ciest, kože a uší.
♦  Znižuje zápaly v prípadoch artritídy, cystickej fibrózy črevných ochorení.
♦  Znižuje možnosť srdcovo-cievnych problémov.
♦  Zvyšuje odolnosť proti chorobám a stresu.
♦  Zvyšuje kvalitu srsti, kože, ciev, šliach, kĺbov a pazúrov.
♦  Zvyšuje úroveň  zdravia v každom veku a predlžuje dĺžku života.
♦  Zvyšuje kvalitu čuchovej a zrakovej pamäti v mozgovej oblasti.
♦  Využíva silu prírodných antioxidantov (napr.: čučoriedky, černice, maliny, cesnak).

Analýza:

     Bielkoviny 25 % (z toho 80 % živočíšneho pôvodu - sleď, 20 % rastlinného pôvodu - zemiak), tuk 12 %, vláknina  8 %, popol 8 %, vlhkosť 10 %, vápnik 1 %;  fosfor 0,6 %; stráviteľnosť asi 90 % a využiteľná energia  3600 kcal/kg.
 

     Bielkoviny až 80 % z rybej múčky, nie čerstvé mäso, to  má ešte asi 75%-nú vlhkosť!!!


Zloženie:

     Zemiakové vločky,sledia  múčka, rajčinové úsušky, kurací tuk, rybí olej, dihydrogenforečnan vápenatý, cholín chlorid, vápnik, extrakt z  juky,  zinok, železo, mangán, meď, jód, kobalt, selén, vitamín E, vitamín B2, niacín, pantotenát vapenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, biotín, vitamín B12, vitamín D3 a hydrolyzát z kôrovcov (glukosamín).

Doporučenie:

     Kurací tuk používaný vo všetkých krmivách FirstMate je spracovávaný bez bielkovín, takže je vhodný aj pre psíkov s alergiou na kuraciu bielkovinu. 100%-ný separát, bez cudzích zložiek.

     Použité len 100 % prírodné, regionálne suroviny z BC Kanady s výnimkou jahňaciny, ktorá pochádza z Austrálskeho certifikovaného zdroja pre EU.

     Všetky výrobky FirstMate sú vyrobené v Taplow Feeds so sídlom v Chillivack BC Canada s možnosťou kontroly kvality od štátnych veterinárnych autorít z USA, Kanady a EU.

     FirstMate ponúkame preto, aby ste si užili lásku svojho miláčika čo najdlhšie v dobrom zdraví a v dobrej kondícií.

 

kolektív hAM SYSTEM s.r.o. výhradný dovozca krmív FirstMate a Kasiks z Kanady

Približná denná dávka krmiva podľa tabuľky: 

 

Váha psíka

Normálna aktivita / Senior

Aktívny psík

Šteniatka

10 – 15kg

95 – 145g

105 – 160g

115 – 175g

15 – 25kg

145 – 210g

160 – 250g

175 – 265g

25 – 35kg

210 – 315g

250 – 330g

265 – 350g

35 – 50kg

315 – 480g

330 – 490g

350 – 510g

50 – 70kg

480 – 640g

490 – 680g

510 – 720g

Glukosamin 100mg/kg

LB

 

 

     Neprekŕmujte, držte sa návodu. Krmivo odvážte. Bude sa Vám to zdáť na objem asi málo, ale vzhľadom na vysoký obsah bielkovín z mäsovej múčky až 87 %, technológiu spracovania a vysokú stráviteľnosť asi 90 %, to väčšine psíkom stačí. Psíka sledujte a podľa potreby upravte dennú dávku pridaním alebo ubraním asi 20 % z množstva dennej dávky. 
      

     Psík musí mať po celý deň k dispozícií misku s čistou a čerstvou pitnou vodou. Pri prechode na iné krmivo miešajte minimálne dva dni s novým krmivom. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

 

Pomocná tabuľka kŕmenia psíkov pri potravinových alergiách: 

      Obsahuje len jednu bielkovinu - rybu

Ako kŕmiť pri rôznych potravinových alergiách krmivami - FirstMate ®

Potravinová alergia na:

Potato and Fish - Original

FirstMate - Ultra a Super Prémium

Puppy

Large Breed

Original

Senior
Weight

Australian Lamb

Blueberries

Maintenance

Skoki

Trim  Light

High Performance

 Lamb
& Rice

Kurča

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Áno

Hydinu

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Áno

Jahňa

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Divinu

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Rastlinného pôvodu

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Hovädzinu

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Rybu

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

Áno

Ryžu

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Áno

Nie

Nie

Nie

Nie

Nie

 

 

      Vždy si tabuľku dobre naštudujte. Bezpodmienečne dodržte úplne zásadnú podmienku kŕmenia pri alergiách:

     Psík nesmie dostať okrem krmiva a čerstvej vody nič! Ani piškótky, ani rôzne hypoalergénne pochutiny, jednoducho nič *.

      Túto podmienku je nutné dodržať na 100 %, inak sa neukáže vhodnosť a kvalita vybraného krmiva. Ak si neviete rady, tak nám napíšte na „Krmivo na mieru“ alebo volajte na kontaktné telefónne čísla. Sme tu pre Vás.

* okrem Jerky od Fish4Dogs, tie obsahujú len sušené rybie kože a Lososového oleja od Fish4Dogs

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré

Súvisiace produkty

73% - slede z pacifiku a silné protizápalové omega 3 a 6
67,90€
Detail
80% - sleď z pacifiku a silné protizápalové omega 3 a 6
70,90€
Detail
87% - sleď z pacifiku a silné protizápalové omega 3 a 6 pre zdravý rast šteniatok
18,35€
Detail
Fish4Dogs - Finest Salmon Complete - Losos - 1,5kg
14,95€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Complete - Ryba - 12kg
77,30€
Detail
Fish4Dogs - Finest Salmon Complete - Losos - Chovateľské balenie - 15kg
Zatiaľ nehodnotené
92,00€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Complete - Ryba - Chovateľské balenie - 15kg
83,70€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Puppy Complete - Ryba - Chovateľské balenie - 15kg
95,00€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Puppy Complete - Ryba - 1.5kg
14,95€
Detail
Fish4Dogs - Superior Adult Complete - Losos - 1,5kg
15,50€
Detail
Fish4Dogs - Superior Puppy Complete - Losos - 1,5kg
15,50€
Detail
Fish4Dogs - Superior Weight Control - Losos - 1,5kg
15,50€
Detail
70% - oceánska ryba, pre starších psov a kontrola váhy ... .
17,95€
Detail
FirstMate - Kasiks - Fish - Sardinky Ančovičky Sleď
22,10€
Detail
Vzorka krmív - 30g
0,50€
Detail
FirstMate - Kasiks - Fish - Sardinky Ančovičky Sleď - 11,4kg
60,00€
Detail
Fish4Dogs - Tréningové pochúťky - 75g
3,85€
Detail
80% - slede z pacifiku a silné protizápalové omega 3 a 6
41,35€
Detail
73% - slede z pacifiku a silné protizápalové omega 3 a 6
18,25€
Detail
73% - slede z pacifiku a silné protizápalové omega 3 a 6
38,45€
Detail
87% - sleď z pacifiku a silné protizápalové omega 3 a 6 pre zdravý rast šteniatok
38,70€
Detail
87% - sleď z pacifiku a silné protizápalové omega 3 a 6 pre zdravý rast šteniatok
68,40€
Detail
70% - oceánska ryba, pre starších psov a kontrola váhy ... .
38,20€
Detail
70% - oceánska ryba, pre starších psov a kontrola váhy ... .
68,20€
Detail
Fish4Dogs - Superior Weight Control - Losos - Mini - 1,5kg
15,50€
Detail
Fish4Dogs - Superior Adult Complete - Losos - Mini - 6kg
48,30€
Detail
Fish4Dogs - Finest Salmon Complete - Losos - Mini - 1,5kg
14,95€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Complete - Ryba - Mini - 1,5kg
Zatiaľ nehodnotené
14,95€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Puppy - Ryba - Veľké granulky - 1.5kg
Zatiaľ nehodnotené
14,95€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Complete - Ryba - Mini - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
49,60€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Complete - Ryba - 1,5kg
14,95€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Complete - Ryba - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
49,60€
Detail
Fish4Dogs - Finest Salmon Complete - Losos - Mini - 6kg
49,70€
Detail
Fish4Dogs - Finest Salmon Complete - Losos - 6kg
49,50€
Detail
Fish4Dogs - Finest Salmon Complete - Losos - 12kg
72,57€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Puppy Complete - Ryba - 12kg
87,00€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Puppy Complete - Ryba - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
49,90€
Detail
Fish4Dogs - Finest Fish Puppy - Ryba - Veľké granulky - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
49,70€
Detail
Fish4Dogs - Superior Adult Complete - Losos - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
48,00€
Detail
Fish4Dogs - Superior Adult Complete - Losos - 12kg
Zatiaľ nehodnotené
89,80€
Detail
Fish4Dogs - Superior Puppy Complete - Losos - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
51,80€
Detail
Fish4Dogs - Superior Puppy Complete - Losos - 12kg
Zatiaľ nehodnotené
89,80€
Detail
Fish4Dogs - Superior Weight Control - Losos - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
51,00€
Detail
Fish4Dogs - Superior Weight Control - Losos - 12kg
Zatiaľ nehodnotené
89,00€
Detail
Fish4Dogs - Superior Weight Control - Losos - Mini - 6kg
51,40€
Detail
Fish4Dogs - Superior Adult Complete - Losos - Mini - 1,5kg
Zatiaľ nehodnotené
15,50€
Detail
Fish4Dogs - Fish Complete - Ryba - Mini granulky - Chovateľské balenie - 15kg
Zatiaľ nehodnotené
92,00€
Detail
Fish4Dogs - Fish Puppy - Ryba - Large Breed - Chovateľské balenie - 15kg
Zatiaľ nehodnotené
95,00€
Detail
Fish4Dogs - Salmon - Losos - Mini granule - Chovateľské balenie - 15kg
Zatiaľ nehodnotené
92,00€
Detail
Fish4Dogs - Sardinka - 12kg
Zatiaľ nehodnotené
77,20€
Detail
Fish4Dogs - Sardinka - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
49,70€
Detail
Fish4Dogs - Sardinka - 1,5kg
Zatiaľ nehodnotené
12,80€
Detail
Fish4Dogs - Sardinka - Mini - 6kg
Zatiaľ nehodnotené
49,70€
Detail
Fish4Dogs - Sardinka - Mini 1,5kg
Zatiaľ nehodnotené
12,80€
Detail

Hľadanie produktov podľa výrazu: hypoalergénne, psi malých plemien, psi veľkých plemien, puppy, junior, senior, kontrola váhy, adult, dospelí psi, koža, srsť, trávenie, alergie, ryba, sardinky, ančovičky, imunita, cievny system, oči, čuch, zemiak, bez lepku, bez obilnín, proti nadorom