ProFormance - Lamb and Rice - 2,5kg

  • Značka: ProFormance
  • Kód produktu: PRO-LAM3
  • Vernostné body: 48
  • Dostupnosť: Skladom
  • 14,35€

  • Bez DPH: 11,96€
  • Cena vo vernostných bodoch: 1444

          S krmivami PROFormance bude život vášho miláčika jednoducho oveľa lepší. Zdravá výživa je doležitým faktorom dobrého zdravotného stavu. Zloženie superprémiového krmiva pre psov a mačky PROFormance zaručuje vynikajúcu chuť a dokonalú výživu pre vašich miláčikov. Psi a mačky dávajú prirodzene prednosť vyššej kvalite krmiva. S Proformance im dávate krmivo, ktoré si užijú so skutočnou radosťou. Rovnako dôležitá je pre nich skutočnosť, že s týmto krmivom im dávate šancu žiť dlhší a zdravší život. Výborná palatabilita znamená, že zvieratá našu chuť milujú! Čisté prírodné zložky použité v krmive Proformance hovoria za seba. Veľmi kvalitné proteíny a tuky spoločne so zdravými obilninami a vlákninou zaisťujú chuťové vnemy, ktoré zvieratá milujú! Prírodná chuť a farba, prírodné konzervačné látky - to je prirodzene najlepšie. Nepoužívame umelé farbivá, ochucovadlá a konzervanty, lebo jednoducho nemusíme. Proformance má sviežu chuť "čerstvo otvoreného balenia" bez použitia chemických látok.

PROFormance - Lamb & Rice

    Krmivo Proformance Lamb & Rice adult dog spĺňa najnáročnejšie požiadavky a obsahuje najkvalitnejšie prírodné suroviny.

      Krmivo je obohatené ľanovým semienkom (čo je prirodzený zdroj mastných kyselín Omega 3) a neobsahuje umelé konzervačné prípravky, farbivá ani arómy. Krmivo pre dospelých psov Proformance Lamb & Rice je zložené špeciálne tak, aby poskytovalo optimálnu výživu psom, ktorí trpia kožnou alergiou alebo majú podráždenú kožu. Vyvážená úroveň mastných kyselín Omega 3 a 6 pre zdravú kožu a srsť.  Prírodné prebiotiká, probiotiká a tráviace enzýmy pre dobré trávenie.  Prírodná múčka z morských živočíchov a kuracie chrupavky podporujúce rozvoj zdravých kostí, kĺbov a chrupaviek. Antioxidanty podporujúce zdravý imunitný systém. Krmivo Proformance Lamb & Rice obsahuje ďalšie prospešné zložky vrátane hrachu, lucerny, hlbinných morských rias (kelp), koreňa čakanky, juky, L-karnitínu a prírodných tráviacich enzýmov.

Ponúkame registrované systémy pre normálny a zdravý rast a vývoj vášho miláčika

♦   Omega-Pro ®: Pre výbornú kondíciu kože a srsti.
♦   re-Nexus ®: Pre zdravie kostí, kĺbov a chrupaviek.
♦   Vita-Pro ®: Systém prírodných vitamínov.
♦   Digest-Pro ®: Systém pre zdravé trávenie a pre zníženie zápachu.
♦   Oxi-Pro ®: Prírodné posilnenie imunitného systému.

Zloženie:

Jahňacia múčka (> 22%), celozrnná hnedá ryža (> 15%), celozrnný cirok, jačmeň, proso, hydinový tuk, hydrolizované proteíny, múčka z lososa, ľanové semienko (> 1,3%), sušené repné rezky (bez cukru), sušené vajcia, sušené pivovarské kvasnice, celulóza (organická vláknina), riasy, chlorid draselný, sušený hrach, chlorid sodný, sušená čakanka (0,05%), sušený extrakt z kvasníc, sušená juka shidigera, chondroitín sulfát, glukosamín.
   

Deklarované akostné znaky:

     Proteín 24,4%; tuk 14,4%; vláknina 3,0%; vlhkosť 8,5%; vápnik 1,2%; fosfor 1,0%; sodík 0,3%. Na kg: vitamín A 15 000 CU, vitamín C 33 mg, vitamín D3 900 MJ, vitamín E 200 MJ, meď 15,0 mg, L-karnitín 25 mg. Pomer Omega 6 a 3 5,5:1. Obsahuje antioxidant povolený v EÚ: zmes tokoferolov.

Perfektný pomer - cena a kvalita.

Tabuľka dennej kŕmnej dávky pre psíka:

Hmotnosť psíka v (kg)

Denná
dávka v (g)

3kg

5

10

15

20

25

30

35

45

55

65

70

95

150

200

235

275

310

340

410

470

525

 

     Neprekŕmujte, držte sa návodu. Krmivo odvážte. Psíka sledujte a podľa potreby upravte dennú dávku pridaním alebo ubraním asi 20 % z množstva dennej dávky. Je to veľmi individuálne.

      Psík musí mať po celý deň k dispozícií misku s čistou a čerstvou pitnou vodou. Pri prechode na iné krmivo miešajte minimálne dva dni s novým krmivom. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré

Súvisiace produkty

ProFormance - Lamb & Rice - Chovateľské balenie 20kg
68,95€
Detail

Hľadanie produktov podľa výrazu: jahňa, kondícia, koža, srsť, zdrave klby, chrupavky, prírodné vitamíny, zdravé trvenie, nízky zápach výkalov, sila imunity, riasy, prebiotiká, enzýmy, hrach, čakanka, juka,