FirstMate - Kasiks - Lamb - Jahňacie z voľného chovu - 2,3kg

  • Značka: FirstMate - Pes
  • Kód produktu: KAS-LAMB
  • Vernostné body: 74
  • Dostupnosť: Skladom
  • 22,20€

  • Bez DPH: 18,50€
  • Cena vo vernostných bodoch: 2222

 

Vyrobené v Kanade, bohaté na prírodné živiny vo výnimočnej kvalite. 


     Kasiks je priama voľba pre superkvalitné krmivá. Kedže sme rodinná firma a vlastníme aj prevádzku a technológiu výroby krmív, máme plnú kontrolu nad kvalitou našich surovín a výrobných postupov. Naša spoločnosť bola prvá na svete, ktorá začala vyrábať jednobielkovinové (mäso a zemiak) krmivá už v roku 1995!  "Michael Florian"

O firme:


     KASIKS Pet Food je vyrobené v Taplow Ventures Brand. Taplow Ventures je v súkromnom vlastníctve a prevádzkované spoločnosťou so sídlom v Britskej Kolumbii v Kanade. Taplow Ventures, založená v roku 1989 má povesť ako výrobca bezpečných a zdravých krmív špeciálnej receptúry pre psov a mačky.

Prečo KASIKS:


     KASIKS Pet Food používa len jednu bielkovinu z mäsa. Pomáha to zlepšiť stráviteľnosť, chutnosť a zároveň znižuje pravdepodobnosť  problémov s citlivými žalúdkami. Okrem toho zmes šošovice, hrachu a cíceru poskytuje nízky glykemický index a vysoko stráviteľné sacharidy a bielkoviny. KASIKS obsahuje zmes čučoriedok, malín, brusníc, kokosu a kelu pre ich veľký prínos na zdraví. Bez rastových hormónov a bez antibiotík. Jahňacina je chovaná vo voľnej prírode a kŕmená spásaním pasienkov. Kurčatá sú chované vo voľných výbehoch. Ryby lovené z oceánu v bezpečnej vzdialenosti od civilizácie (pre toxické znečistenie pri pobreží).

Kurací tuk:


      Použitý kurací tuk v KASIKS krmivách pre vašich miláčikov je spracovaný bez bielkovín, čo eliminuje riziko alergií odvodených od  kurčaťa. To znamená, že psík trpiaci alergiou na kurča môže bez problémov kuracie a jahňacie krmivo Kasiks z voľného výbehu. Kurací tuk je výborným zdrojom živočíšneho tuku bohatého na Omega 6 mastné kyseliny.

 

      Zdrojom bielkovín (mäsa) je austrálske jahňa chované vo voľnej prírode a pasúce sa po trávnatých porastoch, kuracie chované vo voľnom výbehu a slede, ančovičky a sardely chytené vo voľnej prírode sú tou najvyššou zárukou kvality krmív Kasiks. Všetko bez rastových hormónov, antibiotík a chémie.  

 

FirstMate - Kasiks - Free range lamb meal formula

FirstMate - Kasiks – voľne chované jahňa

     Kasiks - voľne chované jahňa je svojou kombináciou a kvalitou surovín jedno z najlepšich krmív. Obsahuje jednu bielkovinu živočíšneho pôvodu - jahňacie z voľného chovu. Neobsahuje žiadnu chémiu, schutňovadlá a farbivá. Je 100 % prírodný produkt. Pri chove v čistej Kanadskej prírode nie sú použité žiadne rastové hormóny a antibiotiká. Využite obsah len jednej bielkoviny a obíďte všetky potravinové alergie.  Krmivo má prirodzenú silu zdravia a kvality kokosu a kelu. Vyrábané vo vlastnej fabrike špeciálnou a jedinečnou technológiou nízkych teplôt a nízkych tlakov.

Austrálske jahňa z voľného výbehu je najbezpečnejšie a najzdravšie jahňacieho mäso na svete - jednoducho inšpirované prírodou.

Kasiks - jahňa  je nutrične tak vybalancované, aby spĺňalo hodnoty stanovené normami  potravy pre psov AAFCO. 

Obsahuje živiny ktoré potrebuje pes od mladého šteniatka až po seniora vo všetkých fázach života a vývoja.

♦   Všetko prírodné,
♦   bez gluteínu,
♦   bez obilnín,
♦   antioxidanty,
♦   kvalitná vláknina a
♦   bez pridaných rastových hormónov a antibiotík.  

Rešpektované autoritami a riadiacimi orgánmi kvality ekologického chovu.   

Popis surovín:

Kel - je dobrým zdrojom beta-karoténu, vitamínu K, vitamínu C, železa a vápniku. Je tiež bohatý na antioxidanty a je zdrojom Omega 3 mastných kyselín.

Kokos  - je stredne dlhým reťazcom triglyceridov, ktoré poskytujú ľahko stráviteľné, rýchlo sa vstrebávajúci zdroj energie. Obsahuje kyselinu laurovú, ktorá má antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky.

Celé čučoriedky, brusnice a maliny - sú použité na prevenciu a liečbu infekcií močových ciest alebo infekcie Helicobacter pylori, ktorá môže viesť k žalúdočných vredom a na odstránenie a zabránenie vzniku zubného plaku. Brusnice, čučoriedky a maliny majú tiež silné antioxidačné a protirakovinové účinky. Tieto plody môžu pomôcť pri  prevencii infekcií močových ciest tým, že bránia prilepeniu baktérií na bunky, ktoré lemujú močový mechúr.

Rozmarín - je bylina, ktorá má extrémne vysoký obsah železa, vápnika a vitamínu B6. Štúdia uskutočňujúca sa v ústave pre lekársky výskum ukazuje, že kyselina canosic, ktorá je v rozmaríne chráni mozog pred voľnými radikálmi, znižuje riziko mŕtvice a neuro-degeneratívnych chorôb.

Paradajkové výlisky - paradajkové výlisky sú bohatým zdrojom vitamínu A, B a perfektným zdrojom vlákniny spôsobujúci pevnú stolicu. Tiež sú výborným zdrojom lykopénu, ktorý je tak isto silný antioxidant.

Glukosamín - je stavebným kameňom chrupavky. Pomáha udržať zdravú chrupavku a zdravé kĺby pre lepší pohyb.

Cícer - má vysoký obsah bielkovín, a je tiež vynikajúcim zdrojom základných živín ako železo, kyselina listová, fosfor a vláknina.

Šošovica (červená a zelená) - má vysoký obsah bielkovín a nízku úroveň ľahko stráviteľného škrobu s nízkym glykemickým indexom sacharidov.

Zloženie:

    Jahňacia múčka, cícer, červená šošovica, zelená šošovica, zelený hrášok, žltý hrášok, škrob z hrášku, kurací tuk * (konzervovaný zmesou tokoferolov), paradajkové výlisky, chlorid sodný, DL-metionín, minerály: (proteinát zinku, proteinát železa, proteinát horčíku, proteinát medi, iodid vápenatý, uhličitan kobaltnatý, seléniové kvasinky), vitamíny: (niacín, tiamín mononitrát, d-calcium pantotenát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, biotín, doplnkový vitamín B12, doplnkový vitamín E, doplnkový vitamín A, doplnkový vitamín D3), cholín chlorid, propionát vápenatý (konzervant), extrakt z kvasníc (zdroj prebiotík), taurín, čučoriedky, maliny, brusnice, extrakt z rozmarínu, kokos, kel a glukosamín hydrochlorid.

    * kurací tuk použitý vo výrobkoch  FirstMate Pet Foods je bez bielkovín, čo eliminuje riziko alergií pochádzajúcich z kurčaťa  

Krmivo bohaté na antioxidanty - To najlepšie pre Vášho psíka.

Orientačná denná dávka krmiva podľa tabuľky:

 

Denná kŕmna dávka FirstMate - Kasiks - Lamb - Jahňa

Váha psíka / kg

Senior / Malá aktivita

Adult

Puppy

1 – 2,5kg

19 – 39g

19 – 39g

19 – 39g

2,5 – 4,5kg

19 – 39g

39 – 52g

39 – 52g

4,5 – 9kg

39 – 78g

52 – 103g

52 – 116g

9 – 13kg

78 – 116g

103 – 155g

116 – 194g

13 – 23kg

116 – 233g

155 – 271g

194 – 310g

23 – 32kg

233 – 310g

271 – 349g

310 – 426g

32 – 41kg

310 – 388g

349 – 465g

426 – 543g

41 – 50kg

388 – 465g

465 – 581g

543 – 659g

50 – 64kg

465 – 620g

581 – 698g

659 – 775g

 

    Psík musí mať po celý deň k dispozícií misku s čistou a čerstvou pitnou vodou.
 

     Pri prechode na iné krmivo miešajte minimálne dva dni s novým krmivom. 
     

     Skladujte na suchom a chladnom mieste.
     

     Psíka zbytočne neprekŕmujte, držte sa návodu. Krmivo odvážte a kŕmte podľa denných dávok. Vzhľadom k tomu, že každý psík je individualita, psíka sledujte či nepriberá alebo nechudne a podľa potreby upravte dennú dávku pridaním alebo ubraním asi 20 % krmiva. 

 

Pomocná tabuľka kŕmenia psíkov pri potravinových alergiách: 

          Obsahuje len jednu bielkovinu - jahňa

 

Druh potravinovej
alergie na:

 

FirstMate - Kasiks - chované vo voľnom výbehu

Lamb & Potato

Fish & Potato

Chicken & Potato

Kurča

Áno

Áno

Nie

Hydina

Áno

Áno

Nie

Jahňa

Nie

Áno

Áno

Divina

Nie

Áno

Áno

Rastlinné

Áno

Áno

Áno

Hovädzie

Nie

Áno

Áno

Rybu

Áno

Nie

Áno

Ryžu

Áno

Áno

Áno

 

      Vždy si tabuľku dobre naštudujte. Bezpodmienečne dodržte úplne zásadnú podmienku kŕmenia pri alergiách:

     Psík nesmie dostať okrem krmiva a čerstvej vody nič! Ani piškótky, ani rôzne hypoalergénne pochutiny, jednoducho nič*.

      Túto podmienku je nutné dodržať na 100 %, inak sa neukáže vhodnosť a kvalita vybraného krmiva. Ak si neviete rady, tak nám napíšte na „Krmivo na mieru“ alebo volajte na kontaktné telefónne čísla. Sme tu pre Vás.

* okrem Jerky od Fish4Dogs, tie obsahujú len sušené rybie kože a Lososového oleja od Fish4Dogs

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré

Súvisiace produkty

78% - austrálske jahňa čučoriedky, maliny, brusnice - trávenie, pooperačné stavy ... .
40,50€
Detail
ProFormance - Lamb & Rice - Chovateľské balenie 20kg
68,95€
Detail
78% - austrálske jahňa čučoriedky, maliny, brusnice - trávenie, pooperačné stavy ... .
19,25€
Detail
78% - austrálske jahňa čučoriedky, maliny, brusnice - trávenie, pooperačné stavy ... .
75,65€
Detail
ProFormance - Lamb and Rice - 2,5kg
Zatiaľ nehodnotené
14,35€
Detail
ProFormance - Lamb and Rice - 15kg
Zatiaľ nehodnotené
57,00€
Detail
Náhrada za Lamb&rice - Free Range Lamb , Jahňa z vonkajších chovov
Zatiaľ nehodnotené
39,00€
Detail

Hľadanie produktov podľa výrazu: hypoalergénne, psi malých plemien, psi veľkých plemien, puppy, junior, senior, kontrola váhy, adult, dospelí psi, koža, srsť, trávenie, alergie, krmivo, jahňa, bez zemiaku, proti rakovine, antioxidanty, bez lepku, bez obilnín, bez chémie, bez hormónov, bez antibiotík, nenabobtnáva, nízka možnosť torzie,