Fish4Dogs - Sleď z Nórska a zemiak - 185g

  • Značka: Fish4Dogs
  • Kód produktu: FFD-SLEDNOR
  • Vernostné body: 9
  • Dostupnosť: Skladom
  • 2,50€

  • Bez DPH: 2,08€
  • Cena vo vernostných bodoch: 249

Finest - Nórska makrela so zemiakom 

             Toto kompletné mokré krmivo pre dospelých psov je vyrobené z Nórskej makrely a zemiakov.
Makrela Wet kompletné krmivo je vyrobená z vysoko kvalitných surovín, ktoré sú bez obilia a neobsahujú žiadne umelé farbivá, arómy a ani konzervačné látky.
Finest Makrela je kompletné krmivo balené v konzerve, preto môže byť podávané samostatne, alebo spolu so suchou potravou ako vynikajúci chutný a zdravý doplnok.

       Zdravé a chutné - môže byť život lepší ?

Hýčkajte si svojho psíka maškrtkami z rýb pri zachovaní jeho zdravia.


     Firma Fish4Dogs vznikla v Anglicku pred dvanástimi rokmi ako dôvod silného výskytu civilizačných chorôb u psíkov a potreby vyrobenia alternatívneho zdravého kŕmenia. Za posledných sedem rokov si vybudovala veľmi slušnú obchodnú sieť a silnú pozíciu po celom svete (Kórea, USA, EU). Krmivá sú vyrábané len z kvalitných vstupných surovín. Hlavným zdrojom rýb sú fínske moria a jedno z najčistejších morí na svete v okolí súostrovia Lofoten. Ostatné komponenty, ako napríklad zdrojom glukosamínu je slávka zelená, pestovaná v sledovaných chovoch v Novom Zélande. Výsledkom kŕmenia krmivami z rýb je zdravá koža, pevné šľachy a krásna srsť a čo je ale hlavné, predchádzajú vzniku aj potravinových alergií a podporujú imunitný systém. Súčasťou výrobného programu Fish4Dogs sú aj pochutiny vyrábané z rybích koží a parené vankúšiky zo pstruha a lososa. Ďalšou veľmi silnou komoditou je lososový olej lisovaný za studena. Všetko bez chémie, farbív a dochucovadiel - ALL NATURAL.

          

Kŕmiš rybou – Vidíš rozdiel          Potravinové alergie - Žiadny problém 

                            All Natural        Bez obilovín        Omega 3  

Finest - Nórsky sleď so zemiakom 

             Toto kompletné mokré krmivo pre dospelých psov je vyrobené z Nórskeho sleďa a zemiakov.
Sleď Wet kompletné krmivo je vyrobená z vysoko kvalitných surovín, ktoré sú bez obilia a neobsahujú žiadne umelé farbivá, arómy a ani konzervačné látky.
Finest Sleď je kompletné krmivo balené v konzerve, preto môže byť podávané samostatne, alebo spolu so suchou potravou ako vynikajúci chutný a zdravý doplnok.

       Vysoká koncentrácia Omega 3 mastných kyselín z lososa je ideálna pre srsť, kožu a pohyblivosť kĺbov. Omega 3 kyseliny sú prospešné aj pre kotné sučky a ešte nenarodené šteniatka. Bielkoviny z rýb sú zdravé a veľmi ľahko stráviteľné. Krmivá Fish4Dogs majú vďaka zemiaku a hrachu vyrovnaný glikemický index, pôsobia diétne a nedráždia – nespôsobujú alergie. Žiadne prídavné látky. Žiadne konzervanty. Žiadne obilniny ani pšeničný lepok. Čisto prírodné zloženie. Ryba je vynikajúcim zdrojom Omega 3 mastných kyselín (EPA a DHA), ktoré pozitívne ovplyvňujú veľa metabolických pochodov v organizme. EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky, DHA kyselina sa podieľa na výstavbe mozgových štruktúr a sietnice oka.

Psy ryby milujú!

     Aj vy si môžete položiť otázku: "Chutia psom ryby?" Odpoveď je jasná: Áno! Ich veľmi dôkladne vyvinuté zmyslové orgány im umožňujú vnímať rozdiely medzi jednotlivými druhmi mäsa. Chuť rýb je pre nich špecifická a atraktívna. Toto je dôvod prečo psy tak Fish4Dogs milujú – príjemná vôňa a skvelá chuť!  Neváhajte a doprajte vášmu psíkovi vyskúšať novú, prírodnú chuť lososa. Veríme, že si ju veľmi rýchlo obľúbí a s radosťou sa bude tešiť na ďaľšiu dávku.

Prečo sú ryby vhodným krmivom pre psov?

     Ryby sú veľmi prospešné pre ľudské zdravie a my veríme, že sú tiež excelentným krmivom pre psov. Postupne žijeme dlhšie a takisto aj naši miláčikovia. Objavujú sa u nich civilizačné choroby rovnaké ako u ľudí - artritída, choroby kĺbov, srdca, poruchy obehu krvi, problémy s osrstením - kožou, alergie, zápaly. Obilniny použité vo väčšine krmív - konzerv iných značiek (kukurica, pšenica)  vytvárajú armádu psov s problematickým trávením, alergiami a rôznymi chorobami. Začnite kŕmiť rybami a zlepšíte zdravie svojho miláčika. Vzhľadom k dvojzložkovému zloženiu - Nórska makrela a zemiak, sú kkonzervy Fish4Dogs ideálne aj ako hypoalergénna strava, ba sú k tomu priam predurčené, lebo obsahujú len jeden zdroj bielkoviny - rybu. V prípade kŕmenia pri alergiách alebo iných zdravotných problémoch treba dodržať zásadu "len konzervu - krmivo a vodu"! Psíkovi nesmiete dať okrem krmiva nič, ani piškótku! Aj piškótka obsahuje minimálne tri bielkoviny, konzervanty a farbivá. Namiesto piškótky alebo iných pochutín môžete použiť pochutiny Fish4Dogs Jerky, ktoré obsahujú bielkovinu tak isto len z ryby.  Až potom sa môže prejaviť čistota a kvalita krmiva na zdraví vášho štvornohého miláčika. Konzervy obsahujú prírodný glukosamín a chondroitín z chrupaviek morských rýb. Neobsahuje žiadny lepok.

Ryby  pomáhajú riešiť veľmi veľké množstvo zdravotných problémov ako sú napríklad:  
 

♦   obezita,
♦   svrbiaca koža – neustále škriabanie,
♦   obilninové alergie,
♦   citlivá pokožka,
♦   suchá lámavá srsť,
♦   dermatitídy,
♦   citlivé trávenie,
♦   pach zvieraťa a
♦   hojenie aj pooperačných rán.
 
     Krmivo Fish4Dogs  Losos, Lososový olej,  Sušené maškrty Jerky, Wraps, Hide, Biscuits, konzervy a vankúšiky z pareného lososa a pstruha obsahujú vysokú koncentráciu čistých Omega 3 a 6 mastných kyselín z morských rýb a lososa.

 Tieto mastné kyseliny majú silný antioxidačný účinok, a preto:   
  
 ♦   Zlepšujú - odstraňujú svrbenie pokožky v dôsledku potravinovej alergie.
 ♦   Zlepšujú kvalitu srsti.
 ♦   Zlepšujú koncentráciu.
 ♦   Zlepšujú reumu - artrózu kĺbov.
 ♦   Zlepšujú činnosť srdca a obehovej sústavy.
 ♦   Zlepšujú hojenie aj pooperačných rán.
 ♦   Zlepšujú imunitu - celkový zdravotný stav.
 ♦   Zlepšujú odolnosť voči nádorovým ochoreniam .
 
ALL  LIFE  STAGES:   
 
♦    Pre psov každého veku.
♦    Pre všetky plemená.
♦    Pre všetky štádiá a fázy vývoja zvieraťa.
  
Zloženie: Čerstvý sleď 59%, zemiak 7%, minerály

Analytické zložky: Bielkovina 10%, tuk 8%, popol 2,7%, vláknina 0,5%, Vlhkosť 78%. Vápnik 0,3%, Fosfor 0,25%

Prísady (v kg): Vitamín D3 200 IU, vitamín E 20 mg, oxid zinočnatý 13 mg.

Zaradené v triede: ALL  NATURAL ♥♥♥

      Zdravé a chutné - môže byť život lepší ?

 

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré

Hľadanie produktov podľa výrazu: makrela, konzerva, zemiak, krmivo, krmiav, zdrava konzerva, ryby,